Personeel

Vidjay Jhinkoe

Directie: Aanwezig maandag t/m vrijdag.
vjhinkoe@shrivishnu.nl  

Shailaya Harangi-Nanda

Directie: Ma., Di., Wo. en Vr.
snanda@shrivishnu.nl  

Sawieta Maniram

IB (Interne Begeleiding) groepen 1 t/m 5 
smaniram@shrivishnu.nl  

Oesha Gobiend

Groep 1A - Bekijk groep ›
ogobiend@shrivishnu.nl  

Andjani Koelfat

Groep 1B - Bekijk groep ›
akoelfat@shrivishnu.nl  

Geeta Jaggoe

Groep 2A - Bekijk groep ›
gjaggoe@shrivishnu.nl  

Gaitrie Parmessar

Groep 2B - Bekijk groep ›
gparmessar@shrivishnu.nl  

Asha Ramautarsing

Groep 3A - Bekijk groep ›
aramautarsing@shrivishnu.nl  

Janice Sewnaik

Groep 3B - Bekijk groep ›
jsewnaik@shrivishnu.nl  

Gaitrie Soekdew

Groep 4A - Bekijk groep ›
gsoekdew@shrivishnu.nl  

Firoza Lalmahomed

Groep 4B - Bekijk groep ›

Sharmila Indraj

Groep 5A - Bekijk groep ›
sindraj@shrivishnu.nl  

Anuradha Prahladsingh

Groep 5B - Bekijk groep ›
aprahladsingh@shrivishnu.nl  

Soeraya Patan

Groep 5C - Bekijk groep ›
spatan@shrivishnu.nl  

Sherry-Ann Henderson

Groep 6A - Bekijk groep ›
shenderson@shrivishnu.nl  

Rosa Kamta

Groep 6B - Bekijk groep ›
rkamta@shrivishnu.nl  

Carmen Ramdas

Leerkracht Wo. t/m Vr. 

RT (Remedial Teaching) Gr. 3 t/m 5 Ma. en Di. 

 
Groep 6C - Bekijk groep ›
cramdas@shrivishnu.nl  

Shirley Baran

Groep 7A - Bekijk groep ›
sbaran@shrivishnu.nl  

Gajatrie Jibodh

Groep 7B - Bekijk groep ›
gjibodh@shrivishnu.nl  

Tara Patandin

Groep 8A - Bekijk groep ›
tpatandin@shrivishnu.nl  

Marijke Mangal

Groep 8B - Bekijk groep ›
mmangal@shrivishnu.nl  

Gisla Vishnudatt

Groep 8C - Bekijk groep ›
gvishnudatt@shrivishnu.nl  

Laura Hoveling

Wo. t/m vr. 

 

 
Gymnastiek - Bekijk groep ›
lhoveling@shrivishnu.nl  

Jagdish Rambadal

invalleerkracht 
jrambadal@shrivishnu.nl  

Oemla Ramadhin

IB (Interne Begeleiding)

 
oramadhin@shrivishnu.nl  

Gaitrie Goerdajal

receptie
ggoerdajal@shrivishnu.nl  

Tara Hataai

Onderwijsassistent
thataai@shrivishnu.nl  

Soender Chirmotie

Conciërge
schirmotie@shrivishnu.nl  

Radjen Rasoga

Conciërge
rrasoga@shrivishnu.nl  

Madhvi Chaitoe

Administratie
mchaitoe@shrivishnu.nl