1
 

Ons team

De Shri Vishnu School kent een bevlogen en gepassioneerd team dat onze kinderen naast onderwijs ook wegwijs maakt in de Hindoe waarden en normen. De kinderen worden op onderwijskundig als ook op pedagogisch verantwoorde manier door het team voorbereid op de overstap naar het voortgezet onderwijs. 

Het team bestaat uit de directie, groepsleerkrachten, onderwijsassistenten, Interne begeleiders, Remedial teacher (extern), vakleerkrachten, klasse-assistenten en onderwijsondersteunend personeel. Iets extra's doen voor onze leerlingen: daar gaat het team voor!

Vidjay Jhinkoe

Directeur aanwezig maandag t/m vrijdag.
vjhinkoe@shrivishnu.nl  

Shailaya Harangi-Nanda

Adjunct-directeur: aanwezig maan-, woens-, donder- en vrijdag
snanda@shrivishnu.nl  

Andjani Koelfat

Groep 1A - Bekijk groep ›
akoelfat@shrivishnu.nl  

Anuradha Prahladsingh

Groepsleerkracht: aanwezig maandag t/m donderdag
Groep 1B - Bekijk groep ›
aprahladsingh@shrivishnu.nl  

Geeta Jaggoe

Groepsleerkracht: aanwezig maandag tot en met vrijdag
Groep 2A - Bekijk groep ›
gjaggoe@shrivishnu.nl  

Gaitrie Parmessar

Groespleerkracht: maandag t/m vrijdag
Groep 2B - Bekijk groep ›
gparmessar@shrivishnu.nl  

Asha Ramautarsing

Groepsleerkracht: aanwezig maan-, dins-, woens-, en vrijdag
Groep 3A - Bekijk groep ›
aramautarsing@shrivishnu.nl  

Janice Sewnaik

Groep 3B - Bekijk groep ›
jsewnaik@shrivishnu.nl  

Gaitrie Soekdew

Groep 4A - Bekijk groep ›
gsoekdew@shrivishnu.nl  

Firoza Lalmahomed

Groep 4B - Bekijk groep ›

Sharmila Indraj

Groepsleerkracht aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
Groep 5A - Bekijk groep ›
sindraj@shrivishnu.nl  

Oemla Ramadhin

Groepsleerkracht: aanwezig maandag t/m donderdag
Groep 5B - Bekijk groep ›
oramadhin@shrivishnu.nl  

Jagdish Rambadal

Groepsleerkracht: aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 6A - Bekijk groep ›
jrambadal@shrivishnu.nl  

Marijke Mangal

Groepsleerkracht: aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 6B - Bekijk groep ›
mmangal@shrivishnu.nl  

Gajatrie Jibodh

Groepsleerkracht: aanwezig woens-, donder- en vrijdag
Groep 6B - Bekijk groep ›
gjibodh@shrivishnu.nl  

Rosa Kamta-Chirmoti

Groepsleerkracht: aanwezig dinsdag t/m vrijdag
Groep 7A - Bekijk groep ›
rkamta@shrivishnu.nl  

Saskia Ramasray

Groepsleerkracht: aanwezig maan-, dins-, woens- en vrijdag
Groep 7B - Bekijk groep ›
sramasray@shrivishnu.nl  

Shirley Baran

Groepsleerkracht: aanwezig maandag t/m vrijdag
Groep 8A - Bekijk groep ›
sbaran@shrivishnu.nl  

Naveen Hardwarsing

Groepsleerkracht: maandag en dinsdag

Intern begeleider groep 6, 7 en 8: woens-, donder- en vrijdag
groep 8B - Bekijk groep ›
nhardwarsing@shrivishnu.nl  

Tara Patandin

Groepsleerkracht: aanwezig maandag t/m vrijdag 
Groep 8C - Bekijk groep ›
tpatandin@shrivishnu.nl  

Sawieta Maniram

Intern begeleider groepen 1 t/m 5.

Aanwezig: maandag t/m vrijdag
smaniram@shrivishnu.nl  

Marielle Cornelio-Malhoe

Onderwijsassistent

Sandra Durga

Onderwijsassistent
sdurga@shrivishnu.nl  

Laura Hoveling

Vakleerkracht leerkracht lichamelijke opvoeding

Aanwezig: woens-, donder- en vrijdag
Gymnastiek - Bekijk groep ›
lhoveling@shrivishnu.nl  

Vitin Dhoen

Vakleerkracht lichamelijke opvoeding 

 
Gymnastiek - Bekijk groep ›
vdhoen@shrivishnu.nl  

Gaitrie Goerdajal

Receptioniste & administratie
ggoerdajal@shrivishnu.nl  

Tara Hataai

Onderwijsassistent onderbouw
thataai@shrivishnu.nl  

Soender Chirmotie

Conciërge


schirmotie@shrivishnu.nl  

Radjen Rasoga

Conciërge


rrasoga@shrivishnu.nl  

Abdel Aarab

Conciërge

Prim Ramlal

Administratie


pramlal@shrivishnu.nl  

Deepa Bhikharie

School Maatschappelijk Werk (SMW)

Voor meer informatie kunt u kijken op: www.smw-basisschool.nl

 

 


d.bhikharie@smw-basisschool.nl  

Nathalie Van Gils

Intern begeleider (extern)


Selena Rodriguez

Intern begeleider en remedial teaching (extern)

Aanwezig: maandag/woensdag (IB) dinsdagmiddag/donderdagmiddag en vrijdag (RT)


Lucky Singh

Vakleerkracht muziek

Aanwezig: donderdag

Radha Singh

Vakleerkracht Hindi en leerkracht in opleiding

Aanwezig: maan-, donder- en vrijdag 
rsingh@shrivishnu.nl  

Sharda Kanhai

Logopediste (extern)

Aanwezig: maandag tot en met vrijdag


0614389845

Manouk van Roekel

Schrijftherapeute en fysiotherapeute (extern)